Hakkımızda

Akbaş Sürücü Kursu , 2015 yılında Muğla’nın Bodrum ilçesinde kurulmuştur . 2018 yılı itibariyle iki kadın uzman öğretici olan ; Eda & Nilda Kıroğlu tarafından devir alınıp kurumsal bünyemize dahil olmuştur. 2019 yılında ise ilçemizde bir ilki gerçekleştirip ; ISO 9001 standartlarını karşılayarak kalitesini tescil ettirmiş tek kurum olarak 57 kontenjanı ile otomobil ve motosiklet grubunun tamamında otomatik ve vitesli şanzıman seçeneği ile binlerce kişiyi ehliyet sahibi yaptık ve bu çıtayı daha yukarı taşımak için yolumuza aynı heyecan ile devam ediyoruz .

Kalite standartlarımız gereğince  genç ve tecrübeli kadromuz sektörel gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek kendini yenileyen , gereksinimlere anında cevap veren bir kurum anlayışı ile hareket etmekteyiz. Bu sebeple öğreticilerimizin tamamı Güvenli sürüş , ileri ve defansif sürüş gibi farklı uzmanlık dalları ile sizlere klasik sürücü kursu anlayışının ötesine taşıyacak bir vizyon ve donanıma sahip , enerjisi yüksek bir takımdan oluşmakta .

Yola çıkış hikayemizin ana teması ; #ehliyetinizkimlikolarakkalmasın fikriyle hareket eden uzman öğreticilerden oluşan neşeli , işini seven ve sabırlı bir ekip eşliğinde alacağınız yolu kolay ve keyifli kılmak üzerine işlenmiş bir rotadan oluşuyor.

Bu süreçte ana hedefimiz temel sürüş eğitimine giden yolda sizi fobilerinizle yüzleştirmek , stres ve kaygı yönetiminizi yapabilmek adına uzman psikolog eşliğinde psikoterapi desteği sunarak güvenli ve iyi sürücülerden oluşan temiz bir trafik nesli yaratmak .

Ehliyet giden ilk adımda teorik ders programları hafta içi  düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır. Teorik ders programının bitiren kursiyerlerimiz direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Önce Simülasyon üzerinde adayın refleksleri belli bir seviyeye getirip, daha sonra akan trafikte direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.

Aramıza katılmaya karar verirseniz eğer ;
Güvenli ve ileri sürüş uzmanlarımızdan özel ders alarak trafikte aktif bir sürücü olabilir ya da henüz ehliyetiniz yoksa her ilgili ayın 10 periyodu dolmadan önce yeni dönem sınıfılarımıza dahil olup otomobil ve motorsiklet gruplarında eğitim alarak #akbaşyıldızları listesine adınınızı yazdırabilirsiniz .

Misyonumuz: Trafik ortamında araç ve yaya trafiğini tehlikeye sokmayan güvenli ve iyi sürücüler yetiştirmek.

Vizyonumuz: Eğitim,Öğretim ve Hizmette sürücü kurslarının öncüsü olmak üzerinedir …

YORUMLAR

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.