Sürücü Belgesi olan veya almayı düşünenler sürücü adayları için hem araba hem motor grubunda Akbaş  Sürücü Kursu olarak Özel Direksiyon Dersi vermekteyiz.

* Kursumuzdan Özel Direksiyon Dersi almayı düşünenlerin bilmesi gereken haller :

Randevu: Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.

Ders Saatleri: Her gün 08:00 – 20:00 saatleri arasında direksiyon eğitimi verilmektedir.

Ücret: Bir ders direksiyon eğitim ücreti otomobil için KDV dahil 170 ₺ dir.

Motor grubunda için A2 90₺ , A motor grubu ise 110₺ olarak belirlenmiştir . Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti, yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları dâhildir.

Eğitim Güzergâhı: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergâh Sürücü Adayının düzeyine göre akan trafikte Direksiyon Uzman Öğreticisi tarafından seçilir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergâhta da eğitim verilebilir. Örneğin ; Eviniz ile iş yeriniz ya da sık kullandığınız alışveriş noktalarınız arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.

Eğitim Aracı: Eğitim araçlarımız sürücü adaylarının rahat ve kolay sürüş keyfi yaşayabileceği  Fiat , Citroen , Honda ve Yamaha grubudur.

Ne Kadar Sürede Öğrenilir: Genel haliyle 10 saat direksiyon dersi alarak trafiğe aktif çıkacak hale gelmeniz mümkündür. Bundan sonrasında kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmeniz yeterli olacaktır fakat kişisel performans önemlidir bu süreç daha kısa bir süre olarak bile seyredebilir .

Eğitim Veren Öğretmenler: Direksiyon eğitimi veren Uzman öğreticilerimizin tamamı üniversite mezunu ve eğiticinin eğiticisi sıfatına sahip statüsündeki en yüksek kademede profesyonel öğreticilerdir ve Milli eğitim direksiyon usta öğreticilik belgelerine sahip olup iler ve defansif sürüş konusunda TOSFED kuruluşundan eğitim belgesine sahiptirler.

Direksiyon Eğitimimizin Amacı: Kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmayan ve trafik kurallarının dışına çıkmadan güvenli ve kontrollü sürüş yapacak ”BİLİNÇLİ ve GÜVENLİ SÜRÜCÜ” ler yetiştirmektir.

YORUMLAR